OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  19.09.2021.

Przeżywamy Uroczystości Odpustowe ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 15.00. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna.

Bardzo dziękuję Ojcu Prowincjałowi za przewodniczenie Sumie odpustowej a o. Rafałowi Kupczakowi za wygłoszone Słowo Boże. Słowa podziękowania kieruję do Rycerzy Jana Pawła II i o. Daniela Biedniaka za włączenie się  w naszą uroczystość.  Bóg zapłać chórowi, orkiestrze, klerykom, osobom niosącym baldachim, feretrony i sztandary. Dziewczynki sypiące kwiatki zapraszam do zakrystii po słodki upominek.

Od godz. 15.00 zapraszam na festyn parafialny na plac Wybranowskich. Dziękuję Wam za wszystkie fanty ofiarowane na loterię, z której dochód zostanie przeznaczony na doposażenie salki młodzieżowej w domu parafialnym.
Bóg zapłać za ofiary złożone na  składkę inwestycyjną.
Na mieszkańców Afganistanu zebraliśmy 1139 zł. Bóg zapłać.
Dziękuję za kwiaty ofiarowane do kościoła.
Modlitwę różańcową prowadzi Róża 8 pani Barbary Kaczmarek.
W piątek zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie: Dorosłej Niniwy do klasztoru na godz. 19.30; na spotkanie Młodzieżowej Niniwy do domu parafialnego po Mszy św. o godz. 18.30.
Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10.00 w klasztorze. Serdecznie zapraszam. Spotkanie scholii dziecięcej w sobotę o godz. 11.00 w klasztorze
Od 1 października zapraszam na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty na godz. 17.15; w niedzielę o godz. 16.15. Różaniec dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30. Zachęcam do zorganizowania różańca w salach wiejskich na wioskach.
Intencje mszalne:

Wtorek 18.00: Za + Henryka Miśko – int. od Róży Marka Nawracały

Środa 18.00: Za +Ludwika Wawrzynowicza i ++ z ulicy Wąskiej.

Do wieczności odeszła:  Maria Łabęcka z Nowej Obry, lat 75. Pogrzeb we wtorek o godz. 12.00 J. Różaniec za zmarła w sobotę, niedzielę i poniedziałek w kościele św. Walentego o godz. 19.00.   Wieczny odpoczynek…
Niech ten odpust będzie okazją do większego rozkochania się w Naszej Obrzańskiej Pani i czasem budowania dobrych więzi między nami!