VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA – 09.05.2021.

Dzisiaj kazania głosi diakon Dawid Stefaniszyn OMI z okazji Niedzieli Powołaniowej. Składka przeznaczona jest na WSD Misjonarzy Oblatów M.N. Za wszelkie dobro Bóg Zapłać.
Nabożeństwa majowe codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
Dni Krzyżowe z racji epidemii będą ograniczone. W tygodniu Msze św. o godz. 16.45 dla mieszkańców poszczególnych wiosek, ze szczególną prośbą o deszcz.
W czwartek przypada wspomnienie NMP z Fatimy. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski.
W piątek święto św. Macieja, Ap.
Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia w sobotę o godz. 17.15. Polecajmy Maryi nasze sprawy osobiste, rodzinne, całą Archidiecezję i wszystkie problemy, które może rozwiązać tylko Bóg. Po nabożeństwie Msza św. za czcicieli MBP i w ich intencjach.
Składka inwestycyjna za tydzień w niedzielę.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Za tydzień dodatkowe Msze św.: dla dzieci przeżywających Rocznicę Komunii świętej i ich Rodziców o godz. 13.00 i 15.00.
22-23 maja będziemy gościć Ojców z Prokury Misyjnej, którzy wygłoszą Słowo Boże i po Mszach św. będą zbierać ofiary na misje.
W kruchcie kościoła są koperty na daninę diecezjalną. Proszę ofiarę składać do końca Wielkanocy.
Od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 16.00 jest otwarty kościół św. Walentego na prywatną modlitwę.
Przypominam o zapisywaniu treści intencji mszalnych na 10 dni przed terminem odprawienia oraz o regulowaniu pokładnego, zgłaszania postawienia nowych pomników czy uprzątnięcia starego pomnika.
Na furcie można nabyć numer „Misyjnych Dróg”, czasopisma katolickie, świece gromniczne.
Ofiary na Kościół można wpłacić na konto parafialne PKO Bank Polski; 23 1020 4144 0000 6902 0050 6493.

– u nas w kościele jednocześnie może przebywać od wtorku 52 osoby oraz na krużgankach 45 osób (1 os. 15m2) przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m.; jeżeli będzie więcej wiernych mogą uczestniczyć we mszy św. na zewnątrz kościoła zachowując dystans przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m.

– w poniedziałek o 16.45 – Dni Krzyżowe, czyli Msza św. o dobre urodzaje i deszcz – Obra

– we wtorek o 16.45 – Dni krzyżowe, czyli Msza św. o dobre urodzaje i deszcz – Jażyniec

– w środę o 16.45 – Dni krzyżowe, czyli Msza św. o dobre urodzaje i deszcz – Kiełkowo

– w czwartek o 16.45 – Dni krzyżowe, czyli Msza św. o dobre urodzaje i deszcz – Nowa Obra

– w czwartek o 7.15 – Za + Jana Andrzejewskiego – int. od sąsiadów

Życzymy Wszystkim Bożego błogosławieństwa.