XIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 09.08.2020

Modlitwę różańcową prowadzi Róża 7 pani Elżbieta Miśko
Dzisiaj taca na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
W poniedziałek święto św. Wawrzyńca.
W piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Msza św. dożynkowa w Obrze  w sobotę o godz. 14.00.
W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to uroczystość nakazana z obowiązkiem uczestnictwa we Mszy św., w piątek wigilijna o godz. 18.00 i w sobotę według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas Archidiecezjalną. Proszę panie z Caritasu o zorganizowanie zbiórki.
Zbiórka do puszek w niedzielę na Bejrut. Proszę młodzież o zorganizowanie zbiórki.
Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Pocieszenia  22 sierpnia w sobotę o godz. 17.15.
W niedzielę 22 sierpnia będzie składka inwestycyjna.
Biuro parafialne czynne we wtorek od 19.00-20.00 oraz w środę od 16.00-17.00.
Peregrynacji MB Częstochowskiej 12-13 września. Rekolekcje od 9-11 września.
W czasie wakacji prasę katolicką można nabywać na furcie klasztornej.
Daninę diecezjalną czy ofiarę na Kościół można składać w koszyku w wejściu albo wpłacić na numer konta parafialnego PKO Bank Polski; 23 1020 4144 0000 6902 0050 6493.
W kancelarii można odbierać karty zgłoszeniowe do Komunii św. na rok 2021 oraz karty zgłoszeniowe do Bierzmowania na rok 2022 dla uczniów, którzy ukończyli w tym roku 5 i 6 klasę szkoły podstawowej.
Przy wejściu do kościoła jest preparat do dezynfekcji rąk. Obowiązkowe pozostaje zakrywanie twarzy maseczką przez uczestników liturgii według dotychczasowych zasad lub zachowanie dystansu.
Wszystkim Parafianom za wszelkie dobro, składam serdeczne i wielkie Bóg zapłać!