XIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  05.07.2020.

Na organizacje Festiwalu Życia dla młodzieży zebraliśmy 203,50 zł. Młodzież zachęcam do udziału od jutra do czwartku w organizowanej modlitwie w kościele św. Jakuba.
W tym tygodniu modlitwę różańcową prowadzi Róża 2 pani Stanisława Hoffmann.
Biuro parafialne do 15 lipca nieczynne.
Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy udali się do Wielenia.
W poniedziałek wsp. bł Matki Teresy Ledóchowskiej, w sobotę św. Benedykta, Patrona Europy.
W środę około godz. 19.00 przyjeżdżają pielgrzymi rowerowi ze Szczecina na Jasną Górę. Będzie ich około 20 pielgrzymów. W tym roku będą ugoszczeni w Jażyńcu. Dziękuje za wszelką życzliwość.
W sobotę o 17.30 nieszpory.
Zachęcam parafian do opisania i podzielenia się doświadczeniem wiary i życia Kościoła w czasie pandemii – spisane świadectwa proszę przynosić do kancelarii, lub przesłać maila na: obra@archpoznan.pl.
Daninę diecezjalną można składać w koszyku w wejściu do albo wpłacić na numer konta parafialnego PKO Bank Polski; 23 1020 4144 0000 6902 0050 6493 „Danina diecezjalna”. Dziękuję za wszelkie dobro.
Przy wejściu do kościoła jest preparat do dezynfekcji rąk. Obowiązkowe pozostaje zakrywanie twarzy maseczką przez uczestników liturgii według dotychczasowych zasad lub zachowanie dystansu.
W czasie wakacji prasę katolicką można nabywać na furcie klasztornej.
Wszystkim Parafianom za wszelkie dobro, składam serdeczne i wielkie Bóg zapłać!

XV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  12.07.2020.

W tym tygodniu modlitwę różańcową prowadzi Róża 3 pani Dorota Adamczak.
Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Pocieszenia w sobotę o godz. 17.15. Po nabożeństwie będzie Msza św. za czcicieli Matki Bożej Pocieszenia oraz w ich intencjach.
Za tydzień w niedzielę będzie składka inwestycyjna. Bóg zapłać.
W czasie wakacji prasę katolicką można nabywać na furcie klasztornej.
Biuro parafialne w piątek od 16.00-17.00.
Uroczystość odpustową ku czci św. Jakuba Większego Apostoła, przeżywać będziemy w niedzielę 26 lipca. Kazania wygłosi O. Lucjan Osiecki OMI.
Poświecenie pojazdów, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, również będzie w niedziele 26 lipca.
W czasie wakacji prasę katolicką można nabywać na furcie klasztornej.
Wszystkim Parafianom za wszelkie dobro, składam serdeczne i wielkie Bóg zapłać!