OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  17.11.2019.

Po  wieczornej Mszy św. katecheza chrzcielna.
Zakończyliśmy listopadowe modlitwy za zmarłych i wymienianki. Dziękuję wszystkim za wspólną i wytrwałą modlitwę za zmarłych, dziękuję za ofiary zbierane na cmentarzu oraz za wszystkie ofiary z wymienianek.
W tym tygodniu modlitwę różańcową prowadzi Róża 3 pani Dorota Adamczak.
22 listopada (piątek) przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Msza św. będzie tego dnia o godz. 18.00 – w intencji chóru parafialnego i orkiestry, organistów, zespołu „Sursum Corda”, scholii dziecięcej oraz wszystkich śpiewających i muzykujących.
Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w piątek – Msza św. i katecheza.
Nieszpory w sobotę o godz. 17.30.
W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata. Na Mszy św. o godz. 7.30 błogosławieństwo opłatków wigilijnych. Można je nabyć na furcie klasztornej, w kiosku parafialnym i zakrystii w kościele św. Walentego. Parafia nie będzie rozprowadzać opłatków po domach. Na Sumie Uroczysta Asysta ministrantów z parafii i wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi.
Jak co roku, prosimy o choinki do kościoła na Boże Narodzenie.
Dzisiaj jest składka inwestycyjna. Za złożone ofiary Bóg zapłać.
Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
Intencje mszalne:

– we wtorek o godz. 18.00 – Za + Marię Waiss – od sąsiadów

– w środę o 18.00 – Za + Czesławę Pietrzyk oraz ++ z ul. Wolsztyńskiej

– w czwartek o 18.00  – Za + Władysława Frąckowiaka z róży Ireneusza Tomiaka

W sklepiku nowy numer „Przewodnika katolickiego” oraz „Gościa niedzielnego”, nowy nr „Misyjnych Dróg”. Zachęcam do czytania.
Do wieczności odszedł: śp. Eugenia Barczewska  (l. 69). Wieczny odpoczynek …